Збірна України з баскетболу здобула першу перемогу на Євробаскеті-2017, обігравши команду Грузії 88:81

При цьому підопічні Євгена Мурзіна ледь не розгубили двозначне перевага в рахунку, сформоване в першій половині, але змогли видряпати таку необхідну перемогу.

У Києві з’явиться унікальне спортивне ноу-хау (фото)

Українці відмінно розпочали поєдинок, вигравши п’ятихвилинний відрізок 12:2. Втім, далі Грузія зуміла перехопити ініціативу і на першу перерву команди пішли за мінімальної переваги українців.

У другому відрізку Україна знову повернула собі ініціативу, і провела на високому рівні всю десятихвилинку, розтерзавши суперника в атаці і стримавши в захисті – 30:18.

Третя чверть залишилася за грузинами – тепер вони дуже легко себе почували під щитом, зумівши скоротити відставання до чотирьох очок.

На щастя, в заключній чверті міцнішими нерви виявилися у гравців Мурзіна, які завдяки самовідданим діям на паркеті відсвяткували перемогу.

Свій наступний поєдинок підопічні Мурзіна проведуть 5 вересня у вівторок. Початок гри з Литвою в 15:45.

Нагадаємо, відомий 40-річний баскетболіст Вінс Картер продовжить грати в НБА, розмінявши п’ятий десяток.

А український центровий Олексій Лінь вже чотири роки, з 2013-го, захищає кольори Фенікса, але в це міжсезоння, судячи з усього, залишить цей баскетбольний клуб. Українець вже веде переговори з декількома командами НБА, назви яких поки не повідомляються, передає Yahoo Sports.