У Франції на футбольному матчі між командами Тарб і Жюйан стався курйозний випадок

На 65-й хвилині гри, коли рахунок був 2:1 на користь Тарба, на футбольне поле вийшла жінка з предметом меблів та припинила гру.

Як воротар НХЛ примудрився зробити курйозний сейв – відео

У центрі поля жінка поставила стілець і сіла на нього. Гравці, тренери, судді та інші офіційні особи почали вмовляти даму покинути футбольне поле, але вона не погоджувалася, просидівши там 45 хвилин, після чого за регламентом арбітр був змушений оголосити, що матч не відбувся і відправив команди у роздягальні.

Як стало відомо, основний мотив таких дій жінки – це те, що вона живе поруч зі стадіоном Тарба, і до її саду періодично залітають футбольні м’ячі. Тому француженка вирішила вжити радикальних заходів.

Нагадаємо, як раніше писала Politeka, газон стадіону Ярославля (РФ) зазнав серйозних змін. Виявилося, що газон «Шинника» засипали щебенем і пофарбували в зелений колір. Втім, місцеві ЗМІ стверджують, що щебінь фарбували в зелений для правдоподібності під час контртерористичних навчань.