У свіжому рейтингу Світової Тенісної Асоціації (WTA) від 11 вересня українка увійшла в трійку лідерів

Йдеться про Евеліну Светоліну, яка посіла третє місце в рейтингу.

Українка поступається лише спортсменки з Румунії та Іспанії (Сімоне Халеп і Гарбінє Мугуруса, відповідно).

Світоліна взяла новий рекорд

Відзначимо, що в нинішньому році Евеліна Світоліна є лідером за кількістю титулів WTA. Українка виграла три турніри категорії Premier 5 (Дубай, Рим і Торонто) і два WTA International (Тайбей, Стамбул).
Також іспанка Гарбінє Мугуруса піднялася на першу сходинку, американка Вінус Вільямс – на п’яту, словачка Домініка Цибулкова – на дев’яту, а представниця Латвії Олена Остапенко – на 10-ю.

Краща з росіянок, Світлана Кузнєцова, розташовується на восьмій позиції. Марія Шарапова піднялася на 103-у сходинку, Чемпіонка US Open-2017 американка Слоан Стівенс стала 17-ю ракеткою світу, фіналістка турніру Медісон Кіз – 12-й.

10 (12). Олена Остапенко (Латвія) – 3502

Нагадаємо, найкраща тенісистка України Еліна Світоліна в даний час знаходиться в числі трьох претенденток на звання першої ракетки світу.

А поєдинок першої ракетки України в тенісному турнірі АТР Winston-Salem Open, в якому українець Олександр Долгополов поступився бразильцеві Тьягу Монтейру у двох сетах — 3:6, 3:6, потрапив під підозру.

Джерело: Gamebet