Вінгер збірної України Андрій Ярмоленко провів ще один результативний поєдинок у складі дортмундської Боруссії

Футболіст зміг відзначитися гольовою передачею в матчі четвертого туру Бундесліги проти Кельна.

Вже на другій хвилині матчу Ярмоленко в своєму стилі відірвався від захисника і зробив гольову передачу на Філіппа – українець подав, а німець точно пробив головою.

1-0 pic.twitter.com/ucBEziy72Y

— @BVBSudtribune (@WatchBVB) September 17, 2017

Крім того, Ярмоленко прийняв участь ще в трьох гольових атаках німецького гранда. Спершу після навісу українця з кутового воротар “Кельна” випустив м’яч з рук на Сократіса, який і відзначився голом.

Потім після навісу Ярмоленка Боруссія заробила пенальті. А пізніше українець почав четверту гольову атаку своєї команди – Ярмоленко відзначився відмінним пасом на Піщека, той прострілив на Обамеянга, а форвард оформив дубль.

На 66-й хвилині матчу, коли на табло був рахунок 4:0, Ярмоленка було заміненено. Сам матч закінчився підсумковим результатом 5: 0.

Нагадаємо, український футболіст після переходу з Динамо дебютував у складі німецького клубу 9 вересня, а вже у другому матчі за Боруссію Ярмоленко відзначився голом у ворота англійського Тоттенхему в Лізі Чемпіонів.