У вівторок, 17 жовтня, в рамках 3-го туру групової стадії Ліги чемпіонів Шахтар здобув важливі три очки у виїзному матчі з Фейєноордом (2:1)

Гірники погано почали поєдинок, пропустивши гол вже на 7-й хвилині – за господарів відзначився Бергейс. Незважаючи на такий старт, підопічним Паулу Фонсека вдалося до перерви зрівняти рахунок, а в другому таймі вийти вперед. Обидва голи на свій рахунок записав бразилець Бернард, передає портал “Знай.Спорт”.

Шахтар вразив мережу перемогою над Фейєнордом: як Манчестер з Барселоною

Фейєноорд – Шахтар 1:2

Голи: Бергейс, 7 – Бернард, 25, 53

Фейєноорд: Джонс – Ньюкооп (Торнстра 61), Сен-Жюст, ван Бек (Крамер, 77), Хапс – Ель-Ахмаді, Вільєна – Бергейс, Амрабат, Боетіус – Йоргенсен (Ларссон, 67).

Шахтар: П’ятов – Бутко, Ордець, Ракицький, Ісмаїлі – Фред, Степаненко – Марлос (Зубков, 90+1), Тайсон, Бернард (Коваленко, 70) – Феррейра (Хочолава, 77).

Попередження: Амрабат, Ель-Ахмаді – Ракицький, Тайсон, Коваленко, Бутко

Вилучення: Ракицький, 75

Головний тренер донецького Шахтаря Паулу Фонсека підвів підсумки матчу 3-го туру групового раунду Ліги чемпіонів, в якому його команда здобула виїзну перемогу над нідерландським Фейєноордом (2:1).

“Була складна гра, як ми і очікували. Фейєноорд був дуже сильний в перші 10 хвилин. У них вийшло забити. Потім ми взяли гру в свої руки, домінували, володіли м’ячем. Це все було до вилучення. Дуже важко грати в меншості. Але навіть після цього ми створювали моменти. У нас була певна стратегія на гру. Зрозуміло, що гол Фейєноорда трохи змінив положення справ.

Правда, є можливість вийти з групи. Ми цього не приховуємо і говоримо про це. Якщо згадаємо жеребкування і команди, 90% людей не повірили б, що у нас вже дві перемоги. Але попереду теж буде дуже складно. У нас ще залишилося три гри. Наполі і Сіті є головними кандидатами, але сподіваємося, що зможемо здивувати всіх, і тих, хто не вірив, що Шахтар добереться до такої висоти”, – сказав Фонсека.

До вашої уваги огляд матчу, в якому Шахтар вдесятьох втримав дуже важливу перемогу над Фейєнордом: