У неділю, 5 листопада, в рамках 15-го туру чемпіонату України з футболу Маріуполь у рідних стінах поступився Шахтарю (1:3)

Про це повідомляє Знай.Спорт.

Перший гол провів найкращий бомбардир донетчан Факундо Феррейра, якому асистував захисник Іван Ордець.

Шахтар бідніє: чому падають доходи клубу

Незадовго до перерви другу жовту картку отримав сенегальський півзахисник маріупольців Роже Гоміс. Майже одразу після цього відзначився Марлос, м’яч до якого потрапив від суперника.

На початку другого тайму інтригу в матчі відновив форвард Маріуполя Руслан Фомін, який раніше захищав кольори гірників. Однак на більше господарі не спромоглися. Крапку у матчі поставив Бернард красивим ударом з-за меж штрафного майданчика. Склалося враження, що Феррейра, який віддав гольовий пас на Бернарда, перебував у положенні поза грою, однак асистент арбітра цього не зафіксував і взяття воріт було зараховане.

Маріуполь – Шахтар 1:3

Голи: Фомін, 48 – Феррейра, 30, Марлос, 45+2, Бернард, 56.

Маріуполь: Гальчук, Неплях, Яворський, Білий, Насонов, Гоміс, Мишньов, Тищенко (Еріксен, 84), Кисіль (Кольцов, 46), Кожанов (Авагімян, 89), Фомін

Шахтар: П’ятов, Бутко, Хочолава, Ордець, Ісмаїлі, Патрік (Зубков, 90+2), Фред, Марлос, Коваленко (Степаненко, 79), Бернард (Дентіньо, 73), Феррейра

Попередження: Гоміс, Фомін, Кожанов – Марлос.

Вилучення: Гоміс, 45 (друге попередження)

Нагадаємо, як раніше писала Politeka, 2 листопада донецький Шахтар без особливих проблем здолав нідерландський Фейеноорд, завдяки дублю Ромеро Марлоса і голу Факундо Феррейри.