Микола Морозюк розчарований результатом матчу в Албанії

Про це пише “Знай.Спорт”

У четвер, 23 листопада, у рамках 5-го туру групової стадії Ліги Європи київське Динамо на виїзді поступилося албанському Скендербеу (2:3).

Захисник Біло-синіх Микола Морозюк, який вивів на цей матч команду з капітанською пов’язкою на рукаві, підбив підсумки протистояння.

“Чого не вистачило для позитивного результату? В першу чергу, двох голів для підсумкової перемоги. Не можна грати відрізками – десять хвилин граємо, створюємо моменти, десять хвилин повний провал. Повинна бути цілісна гра впродовж 90 хвилин, тільки в такому випадку ми зможемо здобувати перемоги.

Не можу сказати, що ми виходили на гру без настрою, але провалили десять хвилин в дебюті гри, розслабилися після забитого м’яча, потім провалили початок другого тайму. Починаємо грати тільки після того, як пропускаємо.

Було багато дебютантів? Хлопці старалися, перша гра для них в Лізі Європи… Чесно кажучи, зараз важко говорити. Сядемо, розберемо гру, свої помилки, тоді можна буде робити якісь висновки”, – цитує Морозюка офіційний сайт клубу.