Шаблістка Ольга Харлан і боксер Олександр Хижняк названі кращими спортсменами року в Україні

Обидва виграли чемпіонати світу, а Хижняк крім перемоги ще й був визнаний кращим боксером чемпіонату не залежно від вагової категорії.

Церемонію нагородження організувало Міністерство у справах молоді і спорту.

У номінації “Світове визнання” відзначили срібного призера чемпіонату світу зі стрибків у висоту Юлію Левченко.

“Командою року” стала футбольна збірна спортсменів з наслідками дитячого церебрального паралічу, яка стала чемпіоном світу. А також чоловіча збірна з баскетболу 3Х3″ – бронзовий призер чемпіонату Європи.

Краща тенісистка України показала миле фото із пральні

Нагадаємо, відомий журнал Forbes назвав імена самих високооплачуваних спортсменів. Очолив список топ-25 колишній американський баскетболіст Майкл Джордан. За свою кар’єру Джордан заробив 1,85 мільярда доларів. Цікаво, що в шістці кращих розташувалися відразу чотири гольфіста, в тому числі Тайгер Вудс і Арноль Палмер, які посіли друге і третє місця відповідно. Також варто відзначити, що кращим з футболістів став форвард мадридського Реала Кріштіану Роналду, який розташувався лише на 12-му місці.