Андрій Ярмоленко відзначився результативною передачею, чим врятував «Боруссію» від поразки

Дортмундська «Боруссія» продовжує втрачати очки в Бундеслізі.

У 20-му турі клуб Андрія Ярмоленка ледве вирвав нічию у «Фрайбурга». Це при тому, що грала команда на домашньому полі.

По одному забитому м’ячу команди обмінялися в першому таймі. За «Боруссію» відзначився Кагава на 9 хвилині. На 21-й рахунок зрівняв Петерсен. Він же і вивів «Фрайнбург» вперед на 68 хвилині.

Дортмундській команді мало не довелося миритися з поразкою. «Джмелів» виручив Андрій Ярмоленко, який вийшов на заміну в середині другого тайму. Українець з правого флангу навісив у штрафну, м’яч в підсумку виявився у Тольяна, який потужно пробив низом. Гра закінчилася з рахунком 2: 2.

Таким чином, «джмелі» все більше віддаляються від перемоги в Бундеслізі. «Баварія», яка вдома обіграла «Хоффенхайм» (5: 2), збільшила свій відрив від «Боруссії» на 19 очок. У той же час, в чемпіонаті активно розгорнулася гонка за друге місце. За нього і шанс в наступному сезоні зіграти в Лізі чемпіонів борються 9 команд.

Нагадаємо, у вівторок, 23 січня, компанія Deloitte опублікувала рейтинг кращих європейських клубів за доходами в сезоні 2016/17. На першому місці виявився англійський Манчестер Юнайтед.