Збірна України завоювала золоті медалі в змішаній естафеті на чемпіонаті світу з біатлону

Нашу країну представляли Юлія Журавок, Ірина Варвинець, Артем Прима та Дмитро Підручний. Наші біатлоністи використовували шість додаткових патронів, але обійшлися без штрафних кіл.

Друге місце зайняла команда Росії, яка відстала від українців на 11 секунд, а третіми до фінішу прийшли норвежці.

Варто відзначити, що Підручний, Прима і Варвинець також потрапили до складу збірної України з біатлону на Олімпіаду-2018. Відомо, що експерти прогнозують українській команді “бронзу” в жіночій естафеті.

Нагадаємо, раніше Politeka писала, що чемпіонкою Європи з біатлону стала українська спортсменка. Ірина Варвинець перемогла в жіночому спринті на трасі італійського Ріднау, фінішувавши без єдиного промаху за 20 хвилин 54,1 секунди.

Джерело: Politeka