У Туреччині завершився матч між луганською «Зорею» і клубом польської Екстраклясси – «Аркою»

Перший навчально-тренувальний збір завершився нічиєю – 2: 2.

Вже на другій хвилині поляки відкрили рахунок, гол забив Міхал Жебраковськи. І вже на 13-й хвилині Жебраковськи оформив дубль.

Українці забили перший гол на 29-й хвилині. Гол полякам забив Максим Луньов.

У другому таймі на поле вийшли інші футболісти, які продовжили справу своїх партнерів і йшли вперед. Вже на 60-й хвилині українці зрівняли рахунок – 2: 2.

Тепер «Зоря» повернеться в Україну, футболісти отримають кілька вихідних днів, після чого команда знову вирушить до Туреччини, де продовжить готуватися до відновлення чемпіонату.

Нагадаємо, київське Динамо перемогло в своєму першому контрольному матчі на іспанському зборі. У п’ятницю, 26 січня, підопічні Олександра Хацкевича виграли в Марбельї у хорватського Осіека – 3:2.