Нападаючий ПСЖ Неймар під час матчу з мадридським Реалом в 1/8 Ліги чемпіонів з усією сили зарядив м’ячем судді в вухо

Про це повідомляє Знай.спорт.

«У першому таймі італійський суддя Джанлука Роккі показав бразильцеві жовту картку за грубу гру. Неймар вирішив помститися в другому таймі, потужно пробивши арбітру в голову. Звичайно, гравець ПСЖ не навмисно бив по судді. Роккі знадобилася допомога, але вже через кілька хвилин він продовжив роботу. Арбітру було подвійно боляче, адже в вусі, в яке потрапив м’яч, був навушник», – йдеться в повідомленні.

Слід уточнити, що за результатами матчу, Реал переміг ПСЖ з рахунком 3:1. Рахунок в матчі відкрив Адріан Рабйо, але іспанці виграли завдяки дублю Кріштіану Роналду і голу Марсело.

Neymar sembra non gradire la prestazione di Rocchi #RealmadridPsg pic.twitter.com/6Una3mdxzX

— Ferdinando (@Nando9687) 14 февраля 2018 г.

Нагадаємо, учасники давнього договірного матчу в Іспанії можуть отримати істотне покарання. Зовсім скоро має закінчиться розслідування по договірному матчу, який відбувся ще в останньому турі чемпіонату країни в сезоні 2010/11 між Леванте і Сарагосою.

Як стало відомо, прокуратура проситиме покарання для учасників матчу в вигляді двох років в’язниці і шести років дискваліфікації. Серед тих футболістів, хто грав в тому матчі, відомі півзахисники Андер Еррера (нині Манчестер Юнайтед), Габі (Атлетико Мадрид) і Вісенте Іборра (Лестера). Всього у справі значиться 41 фігурант.