Стали відомі переможці чергового дня змагань на Зимовій Олімпіаді, яка проходить в Південній Кореї

Сьогодні, 15 лютого, були розіграні дев’ять комплектів медалей в різних дисциплінах.

У загальному заліку Ігор продовжує лідирувати команда Німеччини – 9 золотих медалей, на друге місце несподівано вийшла команда Норвегії – 6 золотих нагород, у Нідерландів і США по 5 нагород найвищого ґатунку, а замикає п’ятірку збірна Канади – 4 “золота”.

Переможцем парного фігурного катання сьогодні стала Німеччина. Лідером змагань на гірських лижах серед чоловіків – Норвегія, золоту медаль країні приніс Аксель Свіндал.

У гігантському слаломі серед жінок перемогу здобула американка Мікейла Шиффрін.

У змаганні за сноуборд-кросу золоту медаль виборов П’єр Вольтер з Франції.

Головну медаль за лижні гонки серед жінок забрала норвежка Рангхіль Хага.

Переможцем в жіночому біатлоні стала шведка Ханна Оберг, а серед чоловіків перемогу здобув Йоханнес Бо з Норвегії.

Як писала Politeka, закордонні спортсмени на Олімпійських іграх в Пхьончхані не вітається з росіянами за руку. «Вони зі мною не вітаються, а я з ними. Нічого страшного. Чому? Не знаю. Мені взагалі по фігу. Чи не вітаються, ну і пішли вони », – поскаржився російський скелетоніст Микита Трегубов.

Крім того, на Олімпійських іграх-2018 в Пхьончхані росіян видворили з трибун на стадіоні.