Столичних фанів дорікнули у неповазі до історії

Київське Динамо грало перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи проти грецького АЕКа на виїзді. Фанати з Афін вивесили банер, яким намагались образити фанатів зі столиці України, передає “Знай.Спорт”.

На ньому написано: “1942 – Старт. 2018 – Динамо Київ. Ви самі не поважаєте свою історію”.

У 1940-х роках Динамо носило назву Старт. Саме ця команда зіграла так званий “матч смерті” проти німецьких зенітників.

Матч АЕК – Динамо закінчився з рахунком 1:1. Матч-відповідь відбудеться у Києві 22 лютого.

Як повідомляла Politeka, фанати київського Динамо, які прибули підтримати свою команду в Афіни, стали жертвами нападу. Підтверджено, що на українських фанатів напали вболівальники російського Спартака, які приїхали до Греції спеціально для бійки.

Не задалося в Європі: Динамо повернуло в команду зоряного вихованця

Нагадаємо, київське Динамо стартувало в плей-офф Ліги Європи 2017-2018. На виїзді кияни зіграли внічию з АЕКом. Динамо вдалося відкрити рахунок в матчі в середині першого тайму. Гонсалес продавив захисника, прострілив у штрафну, а там ніхто не завадив Циганкову точно пробити у дотик.

У другому таймі Динамо грало на утримання рахунку. АЕК тиснув, кілька разів змусив Бойко потрудитися, і в підсумку домігся свого. На 81-й хвилині Хрістодулопулос виконав подачу, Бойко до м’яча не дотягнувся, а Айдаревіч своїм першим дотиком в матчі замкнув дальню штангу.