Вчора донецькому «Шахтарю» вдалося просто таки перевернути хід поєдинку і вирвати перемогу в «Роми», про що не замовкають італійські ЗМІ

21 лютого гірники приймали римський клуб на стадіоні «Металіст» у Харкові в рамках 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів.

Красива гра і перемога «Шахтаря», який не тільки зумів відігратися, а й виграти гру, наробивши чимало шуму в італійських ЗМІ.

Кореспондент однієї з найпопулярніших римських газет Il Messaggero, який був на матчі в Харкові, зазначив, що «Шахтарю» вдалося перемогти за допомогою «бразильського тріо».

«Римлян вдалося зі старту матчу зігрітися в Харкові, незважаючи на морозні – 7. Побудована Ді Франческо команда за схемою 4-2-3-1 в організації перевершувала «Шахтар» на старті матчу. Однак Джеко упустив два хороших шанси, а єдиного гола Юндера виявилося недостатньо для перемоги над «Шахтарем», який вдома в цій Лізі чемпіонів не пробачив нікого, обігравши «Наполі», «Фейєноорд» і «Манчестер Сіті». У другому таймі Рим упав, а мужня гра бразильського тріо в особі Марлоса, Тайсона і Бернарда допомогла тріумфувати «Шахтарю», – пише видання.

Шахтар-Рома: Фонсека озвучив головний «промах» українців

Видання Rai Sport відзначає, що «Шахтар» і «Рома» абсолютно по-різному виглядали в кожному з таймів.

«Ще нічого не втрачено для «Роми» з поразкою 1:2. Звичайно ж, за умови, що продуктивність гравців у матчі-відповіді буде не такою, як у другому таймі. Римляни постали в двох особах в цій грі: зухвалі і рішучі в першій половині, і занадто боязкі опонента в другій. У свою чергу, «Шахтар» підтвердив статус дуже технічної команди, що володіє чудовою атакуючої геометрією. Однак в обороні українці далеко не ідеальні, що показали моменти у Юндера і Перотті в першому таймі», – зазначили у виданні.

А ось римська газета La Repubblica вважає, що «Рома» ще побореться за вихід в 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів тільки завдяки феноменальній грі голкіпера Алісона, який не допустив розгромного рахунку.

«На щастя для «Роми» в цьому важкому матчі вдалося забити. Крім того, можливо, вирішальною стала гра Алісона, інакше хто знає, як би закінчився перший матч 1/8 фіналу і з якою різницею програла б «Рома». Рахунок 1:2 дозволяє все виправити на «Олімпіко», однак для цього буде потрібна значно більша інтенсивність гри, мужність і в цілому інша «Рома». Матч в Харкові показав, що «Шахтар» – це серйозний суперник для нинішньої «Роми», – зазначили у виданні.

Нагадаємо, 21 лютого на стадіоні «Металіст» у Харкові український «Шахтар» з рахунком 2:1 обіграв італійську «Рому» в першому матчі 1/8 Ліги Чемпіонів. Матч 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів «Рома» – «Шахтар» відбудеться 13 березня.