Аматорські змагання в США, які були засновані Арнольдом Шварценеггером, виграв 21-річний українець Олексій Новіков

6 березня, хлопець повернувся в Україну. В аеропорту його зустрічала Федерація стронгменів на чолі з Василем Вірастюком.

У фіналі змагань хлопець виграв у американця і росіянина. З представником федерації запекла боротьба тривала протягом усіх змагань.

“Під час кваліфікації та фіналу у Олексія Новікова була запекла боротьба зі спортсменом з Росії і це надавало хлопцеві відповідальності. Робота, яку спортсмен провів до змагань – особиста заслуга Олексія. Він дуже цього хотів”, – заявив Василь Вірастюк (найсильніша людина планети 2004 року).

У найближчих планах Олексія стати найсильнішою людиною планети серед професіоналів. Відзначається, що нові змагання відбудуться вже через місяць.

Нагадаємо, 28-річна американська спортсменка українського походження Оксана Мастерс, яка завоювала одну срібну і дві бронзові медалі на попередніх зимових і літніх Паралімпійських іграх, буде претендувати на золото в лижних гонках на зимових Паралімпійських іграх в Пхьончхані

Джерело: 24 канал