Завершилися два поєдинки у відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів: в Парижі зустрічалися “ПСЖ” і “Реал”, а “Ліверпуль” вдома приймав “Порту”

Мадридський клуб після першого матчу мав перевагу в два м’ячі (3:1). Парижани, знекровлені відсутністю травмованого Неймара, нічого не змогли вдіяти з обороною чинного володаря трофея “Реала”.

Як підсумок, перший тайм завершився внічию – 0:0, а другу половину зустрічі парижани і зовсім програли – на самому початку другого тайму Кріштіано Роналду ударом головою вивів “вершкових” вперед, а в заключній 20-хвилинці команди обмінялися голами. Перемога “Реала” – 2:1, але за сумою двох матчів 5:2 і мадридці впевнено йдуть далі.

Відзначимо, що на 66-й хвилині “ПСЖ” залишився вдесятьох після безглуздого видалення Вератті.

ПСЖ – Реал 1:2 (перший матч 1:3)

Голи: 0: 1 – 51 Роналду, 1: 1 – 71 Кавані, 1:2 – 80 Каземіро.

Вилучення: Верратті (66).

В іншій парі “Ліверпуль” – “Порту” англійський клуб також на класі виявився сильнішим віце-чемпіона Португалії. Незважаючи на “нулі” на табло в домашньому матчі, англійський клуб ще в Португалії вирішив для себе всі питання.

Як повідомляла Politeka, головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко визначився зі списком легіонерів в національній команді.

Шевченко назвав прізвища гравців іноземних клубів, яким надіслано виклики в національну команду.

У список легіонерів увійшли захисник Едуард Соболь («Славія», Чехія), півзахисники Руслан Малиновський («Генк», Бельгія), Євген Коноплянка («Шальке», Німеччина), Андрій Ярмоленко («Боруссія» Д, Німеччина), Олександр Зінченко («Манчестер Сіті» Англія).

Крім того, виклик в збірну отримав і нападник Роман Яремчук («Гент», Бельгія). Футболіст вперше викликаний в національну збірну.