Рівненський Верес не зміг створити сенсації та обіграти київське Динамо у другому матчі поспіль

Кияни у завершальному матчі 23-го туру Прем’єр-Ліги здобули перемогу. Динамо у домашній зустрічі з мінімальним рахунком переграло Верес.

Єдиний гол у зустрічі на 14-й хвилині провів Жуніор Мораес. Він після пасу від Бєсєдіна забивав у порожні ворота.

Взагалі перший тайм Динамо могло завершити з розгромним рахунком. Гольові моменти були у Вербича, Мораеса та Бєсєдіна, а після удару Буяльського ворота гостей врятувала лише поперечка воріт.

Динамо-Лаціо: найефектніші голи

А от у другому таймі моментами вже відмітився Верес.

Таким чином, у Динамо зараз 48 очок і команда залишається на другому місці в УПЛ. А от Вересу не вдалося утриматися на 5 сходинці. З 32 очками вони поки шості.

Нагадаємо, 25 лютого у Львові в рамках 21 туру української Прем’єр-ліги рівненський Верес приймав київське Динамо. Гра завершилася з рахунком 3:1 на користь господарів.

Як повідомлялося раніше, на сайті УЄФА підбігло до завершення голосування на звання найкращого футболіста тижня Ліги Європи, яким став представник київського Динамо Віктор Циганков.