Українцям вдалося завоювати чотири нагороди на етапі Гран-прі в Агадірі, Марокко

«Золото» здобула Єлизавета Каланіна, «срібло» – в Анастасії Турчин, а «бронза» – у Кенджау Ньябалі й Олександра Гордієнка.

Про це повідомили на офіційному сайті Федерації дзюдо України.

У категорії понад 78 кілограмів свою другу міжнародну нагороду в цьому сезоні здобула Єлизавета Каланіна. Ще у лютому в португальському Одівелаші спортсменка виграла «золото» Континентального Кубку. У фіналі Єлизавета зустрілася із словенкою Анамарі Веленшек. Основний час сутички переможця не виявив. А в «голден скор» судді оголосили переможницею українку.

У вазі до 78 кілограмів Анастасія Турчин у поєдинку за «золото» протистояла німкені Майке Зієх. Зустріч знову ж таки перейшла у «голден скор», де Анастасія програла за зауваженнями і отримала  «срібло».

З шести чоловіків, які поїхали на змагання, троє брали участь у боротьбі за бронзові нагороди.

Кенджау Ньябалі з Києва у вазі до 90 кілограмів спочатку програв чинному чемпіону світу – Неманьї Майдовому із Сербії. Однак потім українець здолав британця Фрейзера Чемберлена і здобув «бронзу».

Одесит Олександр Гордієнко у категорії понад 100 кілограмів виграв «бронзовий» поєдинок проти франуза Хамзи Учані всього за 20 секунд.

У категорії до 73 кілограмів Дмитро Канівець не зміг вирвати «бронзу» у німця Ентоні Зінга.

Нагадаємо, за результатами другого дня змагань на Паралімпійських іграх в Пхьончхані відбулися зміни в медальному заліку національних збірних. Зокрема, Україна втратила один рядок в таблиці. Зараз наша збірна разом зі збірною Канади розділяє 5 місце.

Джерело: Politeka