У матчі 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів турецький Бешикташ зазнав поразки від німецької Баварії

Гра у відповідь проходила на стадіоні «Водафон Парк» у Стамбулі.

Варто відзначити, що після впевненої домашньої перемоги 5:0, Баварія явно мало про що турбувалася в цьому поєдинку.

Рахунок гості відкрили вже на 18 хвилині. Мюллер виступив в ролі асистента і навісив на дальню штангу, де саме перебував Тьяго. Хавбек пробив досить впевнено, Зенгін спасував.

На початку другого тайму Баварія збільшила свою перевагу над суперником, який їй в цьому допоміг: Генюл зрізав м’яч у власні ворота, разом з Уйсалом намагаючись перервати передачу з флангу від Рафіньї.

Бешикташу все-таки вдалося забити хоч один гол в двох зустрічах. Генюл, підібравши м’яч на фланзі після грубої помилки Алаби, зіграв на Вагнера Лава, який в падінні все-таки заштовхав м’яч у ворота Ульрайха.

Свій третій гол Баварія забила на 84 хвилині, відзначився Давид Алаба.

Таким чином, мюнхенці стали ще однією командою, яка продовжить боротьбу в ¼ фіналу Ліги Чемпіонів.

Нагадаємо, вчора в Римі відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів між Ромою і Шахтарем. Після перемоги в першому матчі з рахунком 2: 1 гірники поступилися в матчі-відповіді з рахунком 0: 1 і не зуміли пробитися до чвертьфіналу турніру. В іншому вчорашньому матчі Севілья переграла Манчестер Юнайтед.