Барселона вийшла у чвертьфінал Ліги чемпіонів. Після нічиєї в Лондоні каталонці розгромили Челсі на своєму полі

Барселона дуже швидко відкрила рахунок в матчі. Суарес п’ятою відпасував на Мессі, а той з дуже гострого кута пробив між ніг Куртуа. До середини тайму каталонці збільшили свою перевагу. Мессі обіграв двох, відпасував на Дембеле, а той потужно пробив з меж штрафного. Челсі найближче до голу в першому таймі був у кінцівці – Алонсо пробив зі штрафного в штангу.

Після перерви Барселона поставила крапку в матчі – Мессі увірвався в штрафну і з лівої знову пробив Куртуа між ніг. Цікаво, що під кінець другого тайму каркас воріт знову зіграв за “Барсу” – на цей раз після удару Рюдигера головою м’яч влетів у поперечину.

Барселона – Челсі – 3:0 (перший матч – 1: 1)
Голи: Мессі, 3, 63, Дембеле, 20.

“Барселона”: тер Штеген, Роберто, Піке, Умтіті, Альба, Дембеле (Відаль, 67), Ракітіч, ​​Бускетс (Гомеш, 62), Іньєста (Пауліньо, 56), Мессі, Л. Суарес.

“Челсі”: Куртуа, Аспілікуета, Крістенсен, Рюдігер, Мозес (Дзаппакоста, 67), Фабрегас, Канте, Алонсо, Вілліан, Жиру (Мората, 66), Азар (Педро, 82).

Таким чином, стали відомі всі чвертьфіналісти Ліги чемпіонів-2017/18. У вісімку найсильніших команд Європи увійшли представники чотирьох країн.