На восьмий день Паралімпійських ігор у Пхьончхані, українські спортсмени завоювали відразу дві нагороди

Про це повідомляє паралімпійський комітет України.

«Спіймали срібного призера Паралімпіади Григорій Вовчинський в лаунж-зоні для спортсменів», – підписано фото.

Слід уточнити, що Вовчинський посів друге місце в лижних гонках серед спортсменів в категорії «стоячі». Звернемо увагу, що українці Сергій Романюк та Віталій Ситник зайняли 12-е і 13-е місце.

Підкреслимо, що медальну кошик України також поповнив Максим Яровий, який завоював «бронзу» в лижних гонках на 7,5 кілометрів в категорії «сидячи». У той же час другий українець – Тарас Радь, зайняв в гонці четверте місце.

«Яровий Максим – бронзова нагорода. Бронза ціною золота. Пишаємося обома », – підкреслюється в повідомленні паралімпійського комітету.

Схожу думку висловили і користувачі інтернет-мережі.

«Молодці, пишаємося», «дуже пишаємося вами», «ви – найкращі», «вітаємо всю команду з перемогами», «з перемогою вас! Бажаємо нових перемог», – пишуть вони.

Нагадаємо, на сьомий день Паралімпійських ігор у південнокорейському Пхьончхані, Україна піднялася в турнірній таблиці загальнокомандного заліку. Про це повідомляє офіційний сайт Паралімпіади-2018.

В даний час завдяки зусиллям українських спортсменів, країні вдалося піднятися на четверте місце в таблиці. Відзначимо, що 16 березня, розіграно 11 комплектів нагород. Наші біатлоністи завоювали для України три медалі – Віталій Лук’яненко приніс в скарбничку української збірної золоту медаль, Оксана Шишкова і Олександр Казик – по срібній серед спортсменів з порушенням зору.

Нагадуємо також, що на шостий день змагань на зимових Паралімпійських іграх 2018 року в Пхьончхані не було розіграно жодного комплекту медалей. Таким чином, в медальному заліку станом на 15 березня не відбулося жодних змін. Збірна України розташовується на п’ятому місці, маючи в активі п’ять золотих, чотири срібних і сім бронзових медалей.

Як писала Politeka, після двох днів на Паралімпіаді в медальному заліку лідирує збірна США, у якій 4 золоті нагороди (всього 9 медалей). Далі розташувалися французи і словаки, у яких по три перших місця в активі. Україна посідає п’яте місце, маючи в активі два золота. Стільки ж перших місць у Німеччині, Канади, Нейтральних паралімпійських атлетів і Швейцарії.