Головний тренер Лаціо Сімоне Індзагі кілька разів падав під час матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи проти київського Динамо

Про це повідомляє Знай.спорт.

Так, ведуча одного з українських телеканалів Алла Бабулій розкрила причину, по якій Індзагі міг так часто падати.

«Не ту взуття вчора вибрав собі Індзагі», – підписала вона відео.

У той же час користувачі мережі уточнили, що їх дуже заінтригувала реакція тренера на конфуз.

«Він ніби спеціально це робив», «Полежав, а потім наче так і задумано», «це було епічне падіння», «круто навернувся», «актор», «він постійно падав», «Він давав майстер-клас як йти в підкати», – пишуть вони.

Нагадаємо, 15 березня в рамках матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи Динамо в Києві на “Олімпійському” грало з Лаціо. Перша зустріч в Римі завершилася з рахунком 2: 2, а тому ситуація підстьобувала італійців атакувати і забивати.

Перший м’яч забив Лукас Лейв на 23-й хвилині після кутового розіграшу. Другий гол вони забили на 83-й хвилині, проте на цей раз відзначився Стефан Де Врей.

Звернемо увагу, що гравці Лаціо домінували практично весь час матчу, хоча і мали відразу кілька небезпечних моментів, проте «киян» рятував воротар Денис Бойко.