Софія: так–Так. Ти виграв п’ять Золотих м’ячів, дві нагороди ФІФА.

Роналду: Спробуй сказати “сииииии” (робот забавно повторює, а Кріштіану голосно регоче).

Роналду: Софія, ти знаєш що на грецькому твоє ім’я означає “мудрість”.

Роналду: Ти працюєш без шнурів живлення?

Софія: Звичайно, це зіпсує мій зовнішній вигляд.

Роналду: Правильна відповідь!

Софія: Ти дбаєш про своєму зовнішньому вигляді, як і я.

Роналду: Зовсім небагато. А ти?

Софія: Я так налаштована.

Нагадаємо, у суботу, 10 березня, в матчі 28-го туру чемпіонату Іспанії з футболу проти Ейбара форвард Реала Кріштіану Роналду оформив дубль і приніс перемогу своїй команді – 2:1.

До того ж португалець посоромив скептиків, які стверджували, що 33-річний нападник уже втратив колишню мотивацію і азарт і йому час на пенсію.

Якщо подивитися на статистичі дані, то капітан збірної Португалії в цьому сезоні забив 33 м’ячі в 34 іграх за клуб у всіх турнірах.

Для порівняння – у нападника Барселони Ліонеля Мессі 32 голи в 41 зустрічі за каталонців.

Роналду вперше з жовтня-листопада 2013 року забив більше голу в трьох іграх чемпіонату поспіль (2-2-2).

Відзначимо, що завдяки зусиллям Роналду Реал впевнено вийшов у чвертьфінал Ліги чемпіонів.

Перший матч у столиці Іспанії закінчився з рахунком 3:1 на користь господарів, але парижани зберігали надію на успіх. Мрії французів розбив Кріштіану Роналду на 51-й хвилині матчу. Португалець забив 12-й у цьому розіграші ЛЧ. Чинний володар Золотого м’яча відзначався у кожному зіграному матчі.

На 66-й хвилині червону картку заробив півзахисник ПСЖ Марко Верратті. Завдання французів (забити як мінімум тричі) стало нездійсненним, але Едінсону Кавані вдалося відіграти один м’яч. Остаточний рахунок у грі встановив Каземіро на 80-й хвилині – 1:2.

Реал переміг ПСЖ з рахунком 5:2 за сумою двох матчів. До речі, 6 березня мадридська команда святкує день народження. Цього року Реалу виконалось 116 років.

Як раніше повідомляв портал, нападник “Реала” Кріштіану Роналду за два перших місяці 2018 забив 12 м’ячів, взявши участь в 9 іграх у всіх турнірах. Цей результат є найкращим для 33-річного португальця за час виступів в клубі з Мадрида. Середня результативність форварда – 1,33 м’яча за гру.