Як стало відомо, скільки Україна виплатить чемпіонам і призерам ХІІ зимових Паралімпійських ігор

Про це повідомив заступник міністра молоді та спорту Микола Даневич.

Відзначимо, що 18 березня, в південнокорейському Пхенчхані закінчилися Параолімпійські ігри 2018. За підсумком турніру збірна України завоювала 22 медалі. Тобто за всі дні Паралімпіади українці в скарбничку команди поклали 7 золотих, 7 срібних, 8 бронзових медалей.

За словами Даневича, держава виплатить паралімпійцям грошові винагороди на загальну суму понад 90 мільйонів гривень, або 3,44 мільйона доларів.

Так, українські спортсмени отримають за “золото” 125 тисяч доларів, срібні призери – 80 тисяч доларів, володарі бронзових нагород – по 55 тисяч доларів.

паралимпиада

Нагадаємо, в останній день змагання українські паралімпійці змагалися тільки в змішаній лижній естафеті, в якій завоювали золоту медаль.

Як раніше писала Politeka, на восьмий день Паралімпійських ігор у Пхьончхані, українські спортсмени завоювали відразу дві нагороди. Григорій Вовчинський посів друге місце в лижних гонках серед спортсменів в категорії «стоячи», а Максим Яровий виборов «бронзу» в лижних гонках на 7,5 кілометрів в категорії «сидячи».