Як стало відомо, буквально годину тому в Борисполі приземлився літак зі спортсменами нашої паралімпійської збірної

Відзначимо, 18 березня, в південнокорейському Пхенчхані завершились Паралімпійські Ігри 2018.

За підсумком ХІІ зимових Паралімпійських ігор збірна України завоювала 22 медалі.

Тобто за всі дні Паралімпіади українці в скарбничку команди поклали 7 золотих, 7 срібних, 8 бронзових медалей.

В цілому ж, ці паралімпійські ігри стали одними з найуспішніших для нашої країни. Україна завершила Паралімпійські ігри на 6 місці в загальнокомандному медальному заліку. Це кращий результат за останні 10 років за останні 10 років. Тому чиновники вперше вирішили виплатити паралімпійцям призові: 125 тисяч гривень за золоті медалі, 80 тисяч гривень за “срібло” і 55 тисяч гривень за “бронзу”.

Максим Яровий

Як раніше писала Politeka, на восьмий день Паралімпійських ігор у Пхенчхані, українські спортсмени завоювали відразу дві нагороди. Григорій Вовчинський посів друге місце в лижних гонках серед спортсменів в категорії «стоять», а Максим Яровий виборов «бронзу» в лижних гонках на 7,5 кілометрів в категорії «сидячи».