Збірні України та Саудівської Аравії не виявили сильнішого (1:1) в товариському матчі

Команди справедливо розписали мирову, забивши по голу в першому таймі. На гол Артема Кравця на 32-й хвилині Саудівська Аравія відповіла своїм м’ячем через 7 хвилин.

Україна, незважаючи на всі спроби забити з допомогою комбінацій, створила гол завдяки найпростішій схемі «навіс-удар». Євген Коноплянка виконав верхову передачу зі свого флангу, а Кравець вискочив з-за спин захисників і ударом головою відправив м’яч під штангу.

— Soccer Goals (@SkFk2017) March 23, 2018

Пропустила ж Україна, вважай, в «улюбленій манері» – після стандарту. На подачі кутового аравійців зуміли виграти «повітря» і зробити скидку, після чого суперник скористався плутаниною в обороні і з близької відстані пробив Андрія Луніна.

Check out this awesome video: Al Mowalad S Amazing Goal (1:1) Ukraine vs Saudi Arabia https://t.co/LSgqyun7T7