Під час матчу між Марсон і Славонії 25-річний гравець господарів Бруно Бобан трагічно помер прямо на полі

Про це повідомляє інформаційний портал Знай.Спорт.

Це сталося на 15-й хвилині матчу після сильного удару м’яча в груди.

Гравці зібралися навколо нього, потім підбіг клубний лікар, а через кілька хвилин прибула команда швидкої допомоги, проте, незважаючи на всі реанімаційні зусилля, серце футболіста все ж не вдалося запустити.

Бруно Бобан грав на правому фланзі атаки і з 12 м’ячами став найкращим бомбардиром команди у третій за силою хорватській лізі. У попередньому турі 18 березня у ворота Вартекса він забив два м’ячі. Бобан також грав у Першій лізі за Загреб, де почав свою професійну кар’єру. А в Марсонию він перейшов якраз зі Славонії.

Нагадаємо, 11 березня відбувся матч 28-го туру італійської Серії А, в якому Фіорентина на “Артеміо Франкі” приймала Беневенто.

На 13-й хвилині матчу поєдинок був припинений і вболівальники зробили перфоманс на честь 31-річного капітана команди Давіде Асторі. Фанати продемонстрували клубними кольорами ім’я футболіста і цифру “13”, під якою він грав. Весь стадіон, у тому числі футболісти і судді аплодували Давіде Асторі!

Матч, який пройшов під акомпанемент дощу, Фіорентина виграла з рахунком 1:0 завдяки голу 26-річного бразильського центрального захисника Вітора Уго на 25-й хвилині. Святкуючи забитий м’яч, Уго віддав честь зображенню Асторі на футболці, яку показав один із тренерів “фіалок”.

The game comes to a stop in the 13th minute as everyone pays tribute to Davide Astori.