Українська тенісистка Еліна Світоліна виграла черговий матч турніру Miami Open-2018

Перша ракетка України виграла свій другий матч на турнірі Жіночої тенісної асоціації (WTA) в Майамі (США) з призовим фондом $ 7,973 мільйона.

У третьому колі змагань Світоліній вдалося вирвати перемогу у представниці Австралії Дар’ї Гаврилової.

Поєдинок завершився з результатом 4:6, 6:0, 6:1. Протистояння двох спортсменок тривало 2 години 7 хвилин.

Відзначається, що за вихід до четвертого кола турніру українка заробила 88 135 доларів і отримає 120 очок рейтингу.

До цього Світоліна з Гавриловою на корті зустрічалися 7 разів. Після цього матчу рахунок в особистих зустрічах став 5: 3 на користь українки.

За путівку до чвертьфіналу Miami Open Світоліной доведеться поборотися з 20-ю ракеткою світу австралійкою Ешлі Барті. Та в свою чергу переграла Петру Мартич з Хорватії – 6: 4, 6: 3.

З 21-річною Барті українська тенісистка раніше зустрічалася тричі і всі рази перемагала.

Турнір WTA в Майамі триватиме до 1 квітня.

Нагадаємо, до цього Еліна Світоліна перемогла чемпіонку Індіан-Уеллса Наомі Осаку на шляху до третього кола Miami Open. Поєдинок завершився результатом 6: 4, 6: 2.

У минулому році на цій стадії турніру Світоліна програла американці Бетані Маттек-Сендс. А найкращий результат українки в Майамі – четвертий раунд в 2014-му і 2016-му.

Додамо, що на старті Miami Open японка зупинила Серену Вільямс.

Як повідомлялося раніше, Світоліна блискуче перемогла на американському виставковому турнірі в Нью-Йорку «Tie Break Tens».

У фінальному протистоянні Еліна впоралася з Чжан Шуай – 10: 3. Не можна сказати, що матч українській тенісистці дався легко, але переграла опонентку вона дуже впевнено.

За перемогу в турнірі Еліна Світоліна отримає 250 тисяч доларів.

До цього Світоліна другий рік поспіль стала переможницею великого турніру категорії WTA Premier у Дубаї. У фіналі вона легко обіграла 24-у ракетку світу росіянку Дар’ю Касаткіну (6: 4, 6: 0).

Джерело: Politeka