На “Стадіо Олімпіко” в Римі відбувся матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між “Ромою” і “Барселоною”

Після розгромної поразки в першому матчі (1:4) римляни сенсаційно обіграли каталонців з рахунком 3:0 і вийшли в півфінал турніру.

“Рома” вийшла вперед вже на 6-й хвилині матчу. Де Россі з центру поля виконав передачу в штрафну, Джеко виграв боротьбу за м’яч у захисника і прокинув сферу повз тер Штегена.

У другому таймі римлянам вдалося збільшити перевагу. Джеко заробив пенальті, а Де Россі впевнено пробив з “точки”. А менш ніж за десять хвилин до закінчення основного часу матчу господарі забили необхідний їм третій гол – Манолас точно пробив головою після подачі кутового.

Таким чином, “Рома” вперше в історії вийшла в півфінал Ліги чемпіонів.

Також в Манчестері відбувся матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між “Манчестер Сіті” і “Ліверпулем”. Гості здобули перемогу з рахунком 2:1 і вийшли в півфінал турніру.

Відзначимо, що європейський футбольний сезон 2017/2018 майже завершений, але наступний сезон 2018/2019 планується і обговорюється вже. Уже 21 клуб гарантував собі місце в Лізі чемпіонів.