У Стамбулі відбувся матч Бешикташа і Йені Малатьяспор в рамках чемпіонату Туреччини

Для деяких гравців матч не обійшовся без травм, повідомляє Знай.Спорт.

Весь матч Рікарду Куарежма, захисник Бешикташа, господаря поля, діставав суперників красивими фінтами. У підсумку, Мурат Йилдирим, гравець команди з Малатье, не витримав і вдарив Куарежму в стрибку з ноги в груди.

Куарежма

Португальський футболіст добре тримався – було видно, що йому дуже боляче, але все ж таки він продовжив матч. Його команда перемогла з рахунком 3:1. Зараз Бешикташ в чемпіонаті Туреччини йде на другому місці, і поступається Галатасараю всього на один бал.

Куарежма грав за Барселону, Спортинг, Інтер, Порту, Челсі і Аль-Ахлі. За Бешикташ він грав з 2010 по 2012 роки, а потім повернувся в 2015 році і продовжив грати до сих пір. Зі збірною Португалії Рікарду виграв Євро-2016.

У півфіналі Кубка Туреччини між собою билися Бешикташ і Фенербахче, непримиренні суперники. У першому матчі клуби зіграли внічию – 2:2, але в другому таймі матч довелося зупинити.

На 23-й хвилині нападник Фенербахче Аатіф Шаешуе отримав лише жовту картку за досить грубий фол, але через сім хвилин суддя Мете Калкаван за видалив захисника гостей Пепе за подібне порушення. Бешикташ був приголомшений таким несправедливим суддівством.

tıpatıp aynı pozisyon, biri sarı kart biri kırmızı çünkü birinin üzerinde Beşiktaş forması pic.twitter.com/1j0Ziio0AJ

— özz (@inadinasiyahh) April 19, 2018

Фанати Фенербахче також відзначилися, коли закидали тренерський штаб Бешикташа сторонніми предметами. Суддя двічі просив їх заспокоїтися, але, в підсумку, на 57-ій хвилині матчу вболівальники точно потрапили в голову головного тренера Шенола Гюнеша.

Karı gibi ağlamayı bırakın Hasan Çetinkaya'nın kafası yarıldığında maçı devam ettirdiler birinizin sesi çıkmıyordu Şenol Güneş kendini yerlere atıyor görende kafası koptu sanar. Ağlak tiyatrocular sizi beter olun. pic.twitter.com/xAjO8rTUQy