Конфлікт між вболівальниками закінчився терміновою госпіталізацією

Англійська поліція заарештувала двох уболівальників Роми за підозрою в замаху на життя 53-річного фаната Ліверпуля.

Про це повідомляє Знай.Спорт.

Інцидент стався біля одного з пабів Ліверпуля за 10 хвилин до початку матчу 1/2 фіналу Ліги чемпіонів Ліверпуль – Рома. 53-річного фаната госпіталізували у критичному стані з травмами голови.

Результат пошуку зображень за запитом

На місці провели судово-медичну експертизу. Зараз ведеться допит затриманих.

Нагадаємо, в Англії відбувся перший матч 1/2 фіналу Ліги чемпіонів між “Ліверпулем” і “Ромою”. Зустріч завершилася перемогою господарів поля з рахунком 5:2.

“Ліверпуль” вийшов вперед на 36-й хвилині – ефектний гол забив Салах. Єгиптянин з лівої ноги закрутив м’яч у “дев’ятку” – м’яч влетів у сітку від перекладини. На 45-й хвилині Салах оформив дубль – після виходу на ворота форвард м’яко підсік м’яч над Аліссоном.

У другому таймі господарі продовжили забивати. Спершу на 56-й хвилині Мане замкнув передачу Салаха (правда, арбітри не побачили офсайд у єгиптянина), а на 61-й хвилині той же Салах зробив гольовий пас вже на Фірміно, якому залишалося тільки підставити ногу. Минуло ще вісім хвилин, і Фірміно оформив дубль, забивши головою після подачі кутового.

Однак “Рома” знайшла в собі сили, щоб відіграти два м’ячі. Спершу Джеко, опинившись перед Каріусом, реалізував свій момент, а потім римляни отримали право на пенальті після гри рукою у Мілнера. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Перотті.