Протягом декількох років ЗМІ сватають голкіпера Манчестер Юнайтед Давида Де Хеа в Реал

Так, останнім часом також з’являлася інформація про те, що іспанський воротар може замінити Кейлор Наваса в «Реалі».

Однак на питання про можливий трансфер Де Хеа головний тренер Манчестер Юнайтед Жозе Моуріньо відповів досить лаконічно: “Ніяких шансів”.

Слід зазначити, що Де Хеа виступає за Манчестер Юнайтед з 2011 року. У нинішньому сезоні у нього на рахунку 42 матчі за “МЮ” у всіх турнірах.

Давид Де Хеа, Реал

Нагадаємо, англійський Манчестер Юнайтед домовився з донецьким Шахтарем про трансфер Фреда.

Жозе Моурінью, наставник Манчестера, розглядає бразильського півзахисника як заміну Полю Погба.
Португальському коуча необхідний надійний і дисциплінований футболіст в центрі поля, а кандидатуру Фреда він порахував найбільш підходящою.

В даний момент Фред грає в донецькому Шахтарі. Днями англійський клуб Манчестер Юнайтед і «гірники» домовилися про трансфер футболіста.

Бразильський півзахисник обійдеться Манчестер Юнайтед в 50 мільйонів євро.

Як раніше писала Politeka, Андер Еррера, півзахисник Манчестер Юнайтед, осквернив символ команди-суперника.

Андер Эррера

Після першого тайму матчу Юнайтед і Сіті футболіст пішов під трибуни, де плюнув на герб «Манчестер Сіті». Мабуть, дія Андер було пов’язано з тим, що його клуб програвав Сіті з рахунком 0: 2.

Еррера виправдався, мовляв, це вийшло випадково, але керівництво суперників порахувало інцидент вкрай зневажливим.

Другий тайм матчу пішов в іншому ключі – Манчестер Юнайтед виграли з рахунком 3:2.

За матеріалами: Sport.ua