Збірна України з хокею провально зіграла останній матч групового етапу чемпіонату світу в дивізіоні IB

Так, українські хокеїсти були просто знищені японцями з рахунком 1: 7.

У першому періоді українці пропустили дві шайби, але спочатку другого відрізка нашій команді вдалося скоротити розрив у рахунку, відзначився Андрій Міхнов.

Втім, розвинути успіх збірної України не вдалося і до кінця періоду Японія закинула дві шайби. А в заключній 20-хвилинці українці тричі діставали шайби з сітки воріт.

Слід зазначити, що в підсумку збірна України завершила груповий етап на четвертому місці з шести команд і зберегла місце в дивізіоні IB на наступний рік.

Нагадаємо, юніорська збірна країни з хокею перемогла на чемпіонаті світу (дивізіон 1В) в Києві і здобула путівку до вищого дивізіону

Тріумфом збірної України з хокею серед гравців до 18 років завершився в столичному палаці спорту хокейний турнір за участю 6 збірних, які оскаржували єдину путівку в групу А дивізіону 1. І її добула якраз команда України!

Як раніше писала Politeka, російські хокеїсти дозволили собі порушити кордони і зганьбилися на весь інтернет.

Епічною чином завершився матч Русь (Росія) – Банська Бистриця (Словаччина) на турнірі в Могильові «Кубок Перемоги-2018» для гравців 2002 року народження.

За рахунку 2: 1 на користь словацької команди між двома хокеїстами спалахнув жорсткий конфлікт. Судді розняли хлопців, але слідом біля лавки Банскі пристрасті спалахнули з новою силою. В ході побоїща дісталося навіть тренерам.

Арбітри не оцінили бойовий настрій учасників і скасували зустріч. Команди не дограли навіть перший період.

Джерело: Politeka