Зінедін Зідан, головний тренер мадридського Реала, в третій раз поспіль вийшов у фінал Ліги чемпіонів

Перший тренерський досвід французького футболіста привів його до досягнення легендарного Марчелло Ліппі, пише Знай.Спорт.

Після матчу Реала і Баварії Зідан висловився, що мадридський клуб ще “нічого не виграв”. За словами тренера, “три участі в фіналі поспіль – це, безумовно, ненормально”. Також Зінедін заявив, що потрібно знову перемагати, і що Реал зробить для цього все можливе.

Зинедин Зидан

Також французький коуч прокоментував гру своєї команди. Він зізнався, що під час матчу проти дуже сильного суперника у Реала було безліч труднощів, але команда “вірила в себе, билася до кінця і досягла своєї мети”.

Зідан переміг в попередніх двох фіналах Ліги чемпіонів. У 2016 році Реал по пенальті обіграв Атлетико (1: 1), а через рік розгромив Ювентус (4: 1).

Марчелло Ліппі виводив Ювентус в три фіналу ЛЧ поспіль, з 1996 по 1998 роки, але виграв лише один з них. У 1996 році Шарлеруа обіграли Аякс.

Мадридський Реал зіграв на своєму полі внічию з Баварією і вийшов у фінал Ліги чемпіонів.

Німці вже на 2-й хвилині гри відкрили рахунок. Йозуа Киммо потужно пробив після невдалого виносу Серхіо Рамоса. Однак вже на 10-й Карім Бензема зрівняв рахунок і, здається, сам був в шоці від того, що забив.

Баварія сама в себе відібрала фінал. Ще в першому таймі Родрігес мав вирівнювати загальний рахунок, але з метра вдарив вище воріт. Відразу після перерви Бензема оформив дубль після жахливої ​​помилки Свена Ульрайха.

Хамес все ж забив свій м’яч, але, незважаючи на всі старання, більше Баварії не вистачило. З фінальним рахунком 2: 2 Реал вийшов у третій фінал Ліги чемпіонів поспіль.