З 26 по 28 квітня в ПАР проходив чемпіонат світу з пауерліфтингу

Українці змогли завоювати 13 медалей, повідомляє Міністерство молоді та спорту.

За підсумками першості в медальній скарбничці збірної України дві “золоті”, сім “срібних” та чотири бронзові нагороди. Всього за нагороди боролися учасники з 25 країн.

Сім медалей українці завоювали в категорії “дорослі”. Чемпіонкою світу у вазі 72 кг стала Тетяна Мельник.

Катерина Ткачук (57 кг), Костянтин Мусієнко (83 кг) і Андрій Кримов отримали титул “віце-чемпіон” світу. Крім того Мусієнко оновив рекорд Європи і світу. Андрій Баленко (74 кг) і Володимир Беттяр (105 кг) стали бронзовими призерами першості.

Відзначимо, що серед спортсменів у вазі 93 кг перемогу у віковій категорії “юніори” отримав Артур Залєтов, який також встановив новий рекорд Європи.

На другій сходинці турнірного п’єдесталу піднялися Микита Жуковський (105 кг), Юрій Монастирський (120 кг) і Михайло Малкуш (59 кг). Бронзовим призером змагань у вазі 74 кг став Руслан Рузімурадов. Ігор Оробець став віце-чемпіоном світу серед юнаків у вазі 105 кг.

Нагадаємо, в столичному Українському домі завершилася церемонія вручення українського «спортивного Оскара» за підсумками 2017 року.

Кращими спортсменами названі чемпіонка світу з фехтування на шаблях Ольга Харлан та чемпіон світу і Європи з боксу Олександр Хижняк.

2016.02.23_Харлан

У номінації тренер року перемогла Світлана Саїдова (тренер збірної України з синхронного плавання), сенсацією року стала срібна призерка ЧС з легкої атлетики Юлія Левченко, а командою року – збірна України з синхронного плавання.