Стали відомі учасники фіналу Ліги Європи, який відбудеться 16 травня на стадіоні «Парк Олімпік Ліонне» в Ліоні

Першим фіналістом розіграшу турніру став мадридський «Атлетіко».

У матчі-відповіді турніру «матрацники» вдома на «Ванда Метрополітано» обіграли лондонський «Арсенал» з мінімальним рахунком 1:0. Єдиний гол у матчі на другій доданій хвилині першого тайму після пасу Антуана Грізмана забив Дієго Коста.

Варто зазначити, що через вилучення в минулому матчі головний тренер «Атлетіко» Дієго Сімеоне стежив за грою з трибуни.

Також цей матч став останнім для Арсена Венгера в єврокубках на чолі «Арсеналу». Незмінний тренер канонірів в кінці сезону залишить клуб, який тренував майже 22 роки.

атлетико, коста

Другу путівку в фінал Ліги Європи зі скандалом виграв французький «Марсель». У матчі-відповіді 1/2 фіналу турніру французи програли на виїзді «Зальцбургу», але за сумою двох матчів пройшли далі.

Австрійці забивали двічі, у другому таймі. На 53 хвилині відзначився Хайдара, а на 65 – автогол виявився на рахунку Сарри.

За сумою двох матчів рахунок став 2:2 і долю путівки у фінал вирішували овертайми.

Розв’язка поєдинку настала в другому додатковому таймі. Французи пішли вперед і після дальнього удару арбітр Сергій Карасьов з Росії вказав на кутовий, хоча м’яч пішов за межі поля від гравця «Марселя».

Якраз після цього стандарту на 116 хвилині Роландо забив вирішальний гол.

марсель

Тепер «Марсель» і «Атлетіко» поборються за звання чемпіона Ліги Европи 16 травня.

Нагадаємо, стали відомі фіналісти Ліги чемпіонів.

У фінальному матчі в Києві, який відбудеться 26 травня, зіграють мадридський «Реал» і «Ліверпуль».