Нападаючий Барселони Ліонель Мессі в перерві матчу 36-го туру чемпіонату Іспанії проти “Реала” (2: 2) образив арбітра Алехандро Ернандеса

“Ти – ла*но. Ла*но. Ти завжди робиш одне й те саме. Ми стали чемпіонами, але тобі не потрібно допомагати їм перемогти. Це ла*но”, – цитує Мессі Ondacero.

За відомостями джерела, арбітр мовчки вислухав претензії аргентинця.

Месси

Відзначимо, що наприкінці першого тайму Ернандес видалив гравця “Барселони” Серджіо Роберто, але ніяк не відреагував на грубий фол з боку футболіста “Реала” Гарета Бейла. У другій половині суддя не помітив фолу з боку Луїса Суареса перед другим голом “Барселони”, а також не призначив пенальті у ворота каталонців.

Месси

Нагадаємо, Барселона порахувала всі голи Ліонель Мессі, які зоряний форвард забив у всіх турнірах і на всіх рівнях.

Каталонський клуб порахував всі голи Мессі, враховуючи його виступу на дитячому і дорослому рівнях.

Так, нападник «Барселони» і збірної Аргентини Ліонель Мессі досяг позначки в 1000 голів.

Це сталося завдяки хет-трику у ворота Депортіво в матчі 35-го туру чемпіонату Іспанії.

Як раніше писала Politeka, нападник збірної Аргентини та Барселони Ліонель Мессі розповів, що він як і раніше переживає про втрачений шанс стати чемпіоном світу.

“Я до сих пір думаю про той момент, який упустив в фіналі чемпіонату світу, про те, як погано я вдарив по м’ячу, як поставив ногу. Мені слід було вдарити по м’ячу інакше – приблизно так, як у матчі проти Челсі, це були дуже схожі моменти. Мені потрібно було хоча б потрапити в створ воріт “, – заявив Мессі.