Під час матчу з Барселоною, нападник Реала Кріштіану Роналду отримав травму

Форвард мадридського Реала Кріштіану Роналду отримав травму під час поєдинку з Барселоною в рамках чемпіонату Іспанії, повідомляє Знай.Спорт. Тепер зоряний футболіст ризикує пропустити фінал Ліги чемпіонів в Києві.

Головний тренер мадридців Зінедін Зідан замінив португальця в перерві. Іспанські журналісти підтвердили, що причиною такого рішення стала травма, яку футболіст отримав під час забиття голу. Наскільки серйозне ушкодження Роналду – поки невідомо.

Після матчу Зідан повідомив, що з Кріштіану не все гаразд, але сподівається, що травма не виявиться серйозною.

Роналду

Нагадаємо, фінал Ліги чемпіонів відбудеться 26 травня в Києві та НСК “Олімпійський”. Реал буде грати з Ліверпулем.

Барселона грала з мадридським Реалом в рамках 36-го туру іспанської Прімери. Матч відбувся на стадіоні “Камп Ноу”, куди прийшло понад 97 тисяч уболівальників.

Барселона Реал

Барселона забила швидкий гол на 10-й хвилині. На простріл справа зреагував Луїс Суарес і зловив на протиході Навас.

Мадридці відповіли своєю атакою через п’ять хвилин. Тоні Кроос прекрасно перехопив м’яч в центрі поля і після цього Реал пропресінгував ворота Андре Тер Штегена, після чого Кріштіану Роналду просто-таки влетів разом з м’ячем у ворота. Рахунок став 1: 1.

Перед перервою не витримали нерви у Роберто, який вдарив кулаком в щелепу Марсело. Як підсумок, суддя матчу Алехандро Ернандес видалив гравця каталонської команди. Цей епізод і не тільки став детонатором того, що гравці обох команд, як зазвичай і буває в Ель-Класіко, вступали в міні-бійки і штовханину.

У другому таймі Роналду не вийшов. В одному з епізодів гри нападник пошкодив голеностоп. Тренер Реала Зінедін Зідан вважає важливим поберегти сили і здоров’я футболіста.

Знаючи, що Реал залишився без Кріштіану, Барселона змогла здійснювати хороші атаки і навіть забити гол. На 52-й хвилині матчу Ліонель Мессі забив красивий гол з підкруткою м’яча.

Реал не здався і показав, що відсутність на полі легендарного форварда не впливає на хід гри. Гарет Бейл забив супергол – футболіст, як і Мессі, майстерно підкрутив м’яч і відправив його в кут.

Матч Барселона – Реал завершився з рахунком 2: 2. Майже 100 тисяч фанатів, які спостерігали поєдинок наживо, а також увесь інший світ, залишилися задоволені насиченою грою.