Перша ракетка України Еліна Світоліна перемогла Анжеліку Кербер з Німеччини

Тепер українка зіграє в півфіналі турніру WTA, який проходить в столиці Італії, з призовим фондом $3,352 млн.

Зустріч тривала 1 годину і 27 хвилин, за які українка 5 раз подала навиліт, зробила 1 подвійну помилку і реалізувала 5 з 8 брейк-пойнтів. На рахунку її опонентки 5 ейсів, 8 подвійних помилок і 3 брейка.

Тепер рахунок очних протистоянь Світоліной і Кербер, яка колись очолювала світовий рейтинг, став 8:5 на користь українки.

У півфіналі римського турніру наша тенністка зустрінеться з переможницею пари Анетт Контавейт (Естонія) – Каролін Возняцкі (Данія). Возняцкі на даний момент є другою ракеткою планети, її суперниця – 26-я.

свитолина

Нагадаємо, як писала Politeka, під час зустрічі з журанлістамі Еліна Світоліна розповіла подробиці гри з росіянкою Дариною Касаткиной.

“Я повинна подякувати вболівальникам – вони повернули мене в гру в другому сеті. Я повинна була знайти шлях до перемоги, і глядачі допомогли мені з цим. Я дуже задоволена тим, що впоралася з цією ситуацією і виграла матч”, – зазначила вона.