Стало відомо, хто стане наступною суперницею українки Еліни Світоліної на турнірі WTA Premier Mandatory

На престижному тенісному турнірі в Римі Еліна Світоліна зіграє з Анетт Контавейт з Естонії (№ 26 в рейтингу WTA). Спортсменки будуть боротися за вихід у фінал змагань.

Анетт Контавейт
На стадії чвертьфіналу естонка Контавейт змогла перемогти другу ракетку світу Каролін Возняцкі з Данії – 6: 3, 6: 1.

Варто відзначити, що це буде перша зустріч між суперницями.

У поєдинку за місце в півфіналі турніру, перша ракетка України Еліна Світоліна перемогла Анжеліку Кербер з Німеччини. Тепер українка зіграє в півфіналі турніру WTA, який проходить в столиці Італії, з призовим фондом $ 3,352 мільйона.

Зустріч тривала 1 годину і 27 хвилин, за які українка 5 раз подала навиліт, зробила 1 подвійну помилку і реалізувала 5 з 8 брейк-пойнтів. На рахунку її опонентки 5 ейсів, 8 подвійних помилок і 3 брейка. Тепер рахунок очних протистоянь Світоліной і Кербер, яка колись очолювала світовий рейтинг, став 8: 5 на користь українки.

Элина Свитолина
Раніше, під час зустрічі з журанлістамі, Еліна Світоліна розповіла подробиці гри з росіянкою Дариною Касаткиной.

“Я повинна подякувати вболівальникам – вони повернули мене в гру в другому сеті. Я повинна була знайти шлях до перемоги, і глядачі допомогли мені з цим. Я дуже задоволена тим, що впоралася з цією ситуацією і виграла матч”, – зазначила вона.