Українська тенісистка Еліна Світоліна звернулася особисто до Петра Порошенка

Четверта ракетка світу запросила президента України Петра Порошенка на свої матчі відкритого тенісного чемпіонату Франції.

Про це спортсменка написала на своїй сторінці в Twitter.

Світоліна подякувала президенту за привітання і увагу до її професійних успіхів на тенісному корті. Еліна заявила, що, намагається, “як і всі наші спортсмени, максимально просувати Україну в світі”. Потім тенісистка запросила президента Порошенко на свої матчі французького чемпіонату з тенісу Roland Garros.

Пане Президенте @poroshenko , щиро дякую за привітання! Дуже приємно, що Ви стежите за моїми результатами! Я, як і всі наші спортсмени, намагаюся максимально просувати Україну в світі! Буду дуже рада бачити Вас на моїх матчах в Парижі на @rolandgarros ! https://t.co/nle9PYOXzq

— Elina Svitolina (@ElinaSvitolina) May 21, 2018

Відкритий чемпіонат Франції з тенісу Roland Garros стартував сьогодні з матчів кваліфікації. Світоліна в цьому турнірі вказана під четвертим номером.

Українська тенісистка Еліна Світоліна змогла захистити титул в Римі завдяки впевненій перемозі. У фіналі престижного тенісного турніру українка, розташована під четвертим номером, впевнено обіграла першу ракетку світу, румунку Симону Халеп: 6-0 6-4.

.@ElinaSvitolina #IBI18 pic.twitter.com/dl6O5jxyqK

— Ashish TV ?? (@Ashish__TV) May 20, 2018

Це дозволило Світоліной захистити свій титул, так як в минулому році вона виграла саме на турнірі WTA в Римі.

Нагадаємо, раніше Еліна Світоліна вийшла у фінал турніру WTA в Римі. Спортсменка перемогла в суботу, 19 травня, обігравши естонка Анетт Контавейт. Результат півфінального поєдинку склав 6: 4, 6: 3.

Відзначається, що призовий фонд турніру в цьому році склав 3,352 мільйона доларів.