Українська тенісистка перемогла першу суперницю на турнірі, де у неї є шанс завоювати світову першість

У першому колі Roland Garros 23-річна українка Еліна Світоліна перемогла 25-річну австралійку Айлу Томлянович.

Про це повідомляє Знай.спорт.

“У першому сеті Світоліна зазнала проблеми, які все-таки змогла виправити. Програючи 1:5, одеситка змогла виграти партію з рахунком 7:5”, – йдеться в повідомленні.

Після такого жвавого камбеку другий сет у Еліни пішов по накатаній і вона його виграла з рахунком 6:3.

Додамо, у другому сезоні тенісного турніру серії Grand Slam за першу сходинку в рейтингу WTA Еліна Світоліна посперечається з лідером світового рейтингу Сімоною Халеп. Разом з українкою за почесне звання кращої тенісистки світу також будуть боротися Каролін Возняцкі, Гарбінє Мугуруса, Кароліна Плішкова і Каролін Гарсія.

Для того, щоб стати першою «ракеткою» світу, Світоліна повинна виграти Roland Garros, тим самим допомогти Халеп не дійти до фіналу, а Возняцкі – залишити турнір в півфінальній стадії. У минулому році українка дійшла до чвертьфіналу, програвши Халеп.

У свою чергу, Халеп гарантовано збереже за собою перший рядок рейтингу WTA, якщо виграє турнір. При інших розкладах положення румунки буде залежати від результатів її конкуренток.

Нагадаємо, тенісний турнір серії Grand Slam – відкритий чемпіонаті Франції Roland Garros в Парижі з призовим фондом 32,017,500 євро пройде з 27 травня по 10 червня. Чинною чемпіонкою турніру є Олена Остапенко з Латвії.