Українська тенісистка Леся Цуренко знову стала тріумфаторкою Відкритого чемпіонату Франції

Друга ракетка України Леся Цуренко обійшла 15-ту ракетку світу Коко Вандевеге в другому колі змагань турніру “Ролан Гаррос”.

Незважаючи на те, що три гейми і перемога першого сету були за американською суперницею, Цуренко все ж змогла успішно завершити поєдинок. Після цього українка взяла хід гри в свої руки і виграла три гейми поспіль, а в кінці другого сету забрала подачу суперниці.

цуренко

Кінцевий результат Лесі Цуренко визначився завдяки перемозі в третьому сеті та вісьмом вдалим геймам, що слідували один за одним.

Зазначимо, що друга ракетка України змогла вийти в третє коло змагань французького турніру “Ролан Гаррос” тільки вдруге за свою кар’єру. Вперше вона це зробила минулого року.

Леся Цуренко – Коко Вандевеге 2:1 (3:6, 6:4, 6:0)

Додамо, що в попередньому першому колі Відкритого чемпіонату Франції Леся Цуренко здобула непросту перемогу над швейцаркою Стефані Фогель.  Українка програла перший сет, але зуміла переломити хід зустрічі вже в другій партії – 4:6, 6:2, 6:2.

Нагадаємо, тенісний турнір серії Grand Slam – відкритий чемпіонаті Франції Roland Garros в Парижі з призовим фондом 32,017,500 євро пройде з 27 травня по 10 червня. Чинною чемпіонкою турніру є Олена Остапенко з Латвії.

Відзначимо, що раніше свої матчі виграли Еліна Світоліна і Катерина Козлова.

Перша ракетка України і четверта ракетка світу Еліна Світоліна стартувала на тенісному турнірі Великого Шолома Roland Garros з впевненої перемоги. 23-річна українка обіграла 25-річну австралійку Айлу Томлянович з рахунком 7: 5, 6: 3.

Крім того, Politeka повідомляла, що українська тенісистка Еліна Світоліна звернулася особисто до Петра Порошенка. Четверта ракетка світу запросила президента України Петра Порошенка на свої матчі відкритого тенісного чемпіонату Франції.