Харківський шахіст Антон Коробов став чемпіоном України 2018 року

Під час 87-го чемпіонату країни з шахів в дев’яти турах харківський шахіст Антон Коробов набрав п’ять з половиною очок, випередивши трьох найближчих суперників, повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації.

Друге місце – в одесита Юрія Кузубова. Замикає трійку кращих шахістів України киянин Руслан Пономарьов.

Інший харків’янин Олександр Моїсеєнко зовсім трохи не дотягнув до призової трійки. Він поступився суперникам за додатковими показниками і закріпився на четвертому місці. Ще один харків’янин Олександр Ковчан зупинився на дев’ятому місці з чотирма очками в арсеналі.

У змаганнях серед жінок чемпіонкою України стала Наталка Букса зі Львова, яка в дев’яти турах набрала сім очок. Харків’янка Євгенія Долуханова з результатом 4.5 очок посіла четверте місце, а юна Марія Бердник, набравши три очки, замкнула топ-10 кращих шахісток 78-го жіночого чемпіонату України.

Раніше ми повідомляли про те, що харківська плавчиха-синхроністка Єлизавета Яхно стала кращою синхроністкою в світі в 2018 році. Нагороду українці вручила Міжнародна федерація плавання. Дівчина отримала приз на церемонії нагородження кращих спортсменів року за версією FINA.

Єлизавета є чотириразовим призером чемпіонату світу і семиразовим призером чемпіонату Європи з синхронного плавання. Входить до складу національної збірної України.

Раніше повідомлялося, що український плавець Андрій Говоров встановив новий світовий рекорд на дистанції 50 метрів батерфляєм. У фіналі змагань в Римі (Італія) Говоров показав час 22,27 секунди. Таким чином українець на 0,16 секунди поліпшив попередній світовий рекорд, який з 2009 року належав іспанцю Рафаелю Муньосу.

Ще одна гордість українського спорту, плавець Михайло Романчук тріумфально завершив виступ на чемпіонаті світу з плавання на короткій воді в китайському Ганчжу. У фіналі запливу на 1500 метрів вільним стилем він здобув перемогу, ставши чемпіоном світу. Український плавець подолав дистанцію за 14: 09.14, що є рекордом чемпіонатів.

Основний конкурент українця, діючий олімпійський чемпіон італієць Грегоріо Пальтріньері показав результат 14: 09.87, відставши від переможця всього на 0,73 секунди. Третє місце посів норвежець Хенрік Крістіансен, який поступився українцеві 10.25 секунди.

Нагадаємо, українська легкоатлетка встановила рекорд.

Як повідомляла Politeka, українська спортсменка стрімко увірвалася у великий теніс.

Також Politeka писала, що українка привезла «золото» з чемпіонату Європи з карате.