У середу, 24 квітня, Динамо приймало на своєму полі Шахтар в рамках чемпіонату України

Центральний поєдинок 25-го туру української Прем’єр-ліги відбувся в Києві на НСК Олімпійський.

Протистояння двох лідерів українського футболу пройшло в рівній боротьбі та без великої кількості небезпечних моментів, завершившись нічиєю 0:0.

Динамо - Шахтер

Команди провели перший тайм у вже традиційній для їхніх останніх зустрічей манері. Динамо грамотно вибудувало оборону, вичікуючи шансу для виходу в атаку, а Шахтар шукав можливості зламати захист суперника. У цілому гра проходила в невисокому темпі з великою кількістю позиційної боротьби.

На 18-й хвилині потенційно небезпечний момент мав Циганков, але пробив зі штрафного у стінку, а витиснути із ситуації максимум другим темпом після невдалого виходу П’ятова з воріт динамівцям не дозволили захисники. Гірники відповіли також дальнім пострілом зі штрафного у виконанні Тайсона, який потрапив точно в руки Бойко і став єдиним ударом у площину воріт для обох команд у першій половині зустрічі.

Квартал 95 обирає нового президента: кому дістанеться роль Зеленського

Другий тайм пройшов з частими порушеннями правил, за що головний арбітр показав учасникам поєдинку вісім жовтих карток. Окрім того, і Динамо, і Шахтарю довелося проводити вимушені заміни після ушкоджень своїх гравців. Спочатку через травму поле залишив Вербіч, а буквально через кілька хвилин за ним відправився Степаненко.

Усе йшло до закономірної нульової нічиєї, але на останніх секундах матчу Шахтар отримав чудову можливість вирвати перемогу і практично виключити Динамо з боротьби за чемпіонство. Дентіньйо впав у штрафному киян після того, як його прихопив Бурда, за що арбітр призначив пенальті. Виконати удар з одинадцятиметрової позначки взявся Мораес, але не зміг переграти Бойка, який відбив м’яч у правому нижньому куті воріт.

Українська Прем’єр-ліга. 25-й тур

Динамо – Шахтар 0:0

Динамо: Бойко, Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко, Шепелев, Буяльський, Циганков, Шапаренко (Цітаішвілі, 54), Де Пена, Вербіч (Русин, 73).

Шахтар: П’ятов, Болбат (Бутко, 68), Кривцов, Хочолава, Ісмаїлі, Степаненко (Дентіньйо, 77), Патрік, Нем (Коваленко, 72), Тайсон, Соломон, Мораес.

Попередження: Буяльський, Бурда, Миколенко, Де Пена, Цітаішвілі – Мораес, Болбат, Тайсон, Дентіньйо

На 90+4 хвилині Мораес не реалізував пенальті.

Таким чином, після нічиєї розрив у сім очок між Шахтарем і Динамо в турнірній таблиці УПЛ зберігся. Донецький клуб продовжує лідирувати в чемпіонаті, маючи в своєму активі 64 бали.

Нагадаємо, раніше лідер Динамо шокував звісткою про свою травму: «Найгірші побоювання підтвердилися».

Як повідомляла Politeka, Динамо опинилося серед найкращих в авторитетному рейтингу.

Також Politeka писала про те, що Шахтар і Динамо отримали компенсації від ФІФА за участь їхніх гравців на Чемпіонаті світу-2018.