Тренерський штаб Шахтаря не зможе в найближчому майбутньому розраховувати на півзахисника Майкона

Бразильський футболіст, який поповнив склад донецької команди минулого літа, вибув на тривалий термін через травму.

Один із лідерів Шахтаря напередодні був прооперований, після чого буде змушений пропустити близько семи місяців.

Майкон, Шахтер

Про операції повідомив сам Майкон, опублікувавши на своїй сторінці в Instagram фото з лікарні.

Шахтар на своєму офіційному сайті пізніше повідомив, що футболісту діагностували ушкодження хрестоподібної зв’язки колінного суглоба, і підтвердив, що на відновлення йому знадобиться не менше півроку.

Нагадаємо, що минулого літа Майкон перейшов у Шахтар із Корінтіанса. У складі Гірників бразильський півзахисник провів у нинішньому сезоні в усіх турнірах 30 матчів, у яких забив п’ять голів.

ПриватБанк вляпався в скандал зі списанням грошей з рахунку: “нахабство”

Раніше повідомлялося, що матч Динамо і Шахтаря в 25-му турі української Прем’єр-ліги завершився внічию 0:0.

Команди провели перший тайм у вже традиційній для їхніх останніх зустрічей манері. Динамо грамотно вибудувало оборону, вичікуючи шансу для виходу в атаку, а Шахтар шукав можливості зламати захист суперника. У цілому гра проходила в невисокому темпі з великою кількістю позиційної боротьби.

На 18-й хвилині потенційно небезпечний момент мав Циганков, але пробив зі штрафного у стінку, а витиснути із ситуації максимум другим темпом після невдалого виходу П’ятова з воріт динамівцям не дозволили захисники. Гірники відповіли також дальнім пострілом зі штрафного у виконанні Тайсона, який потрапив точно в руки Бойко і став єдиним ударом у площину воріт для обох команд у першій половині зустрічі.

Другий тайм пройшов з частими порушеннями правил, за що головний арбітр показав учасникам поєдинку вісім жовтих карток. Окрім того, і Динамо, і Шахтарю довелося проводити вимушені заміни після ушкоджень своїх гравців. Спочатку через травму поле залишив Вербіч, а буквально через кілька хвилин за ним відправився Степаненко.

Динамо - Шахтер

Усе йшло до закономірної нульової нічиєї, але на останніх секундах матчу Шахтар отримав чудову можливість вирвати перемогу і практично виключити Динамо з боротьби за чемпіонство. Дентіньйо впав у штрафному киян після того, як його прихопив Бурда, за що арбітр призначив пенальті. Виконати удар з одинадцятиметрової позначки взявся Мораес, але не зміг переграти Бойка, який відбив м’яч у правому нижньому куті воріт.

Нагадаємо, раніше лідер Динамо шокував звісткою про свою травму: «Найгірші побоювання підтвердилися».

Як повідомляла Politeka, Динамо опинилося серед найкращих в авторитетному рейтингу.

Також Politeka писала про те, що Шахтар і Динамо отримали компенсації від ФІФА за участь їхніх гравців на Чемпіонаті світу-2018.