У Мадриді десятки тисяч фанатів зустріли футболістів з «Атлетіко»

Мадридський «Атлетіко» повернувся додому з Франції після перемоги в Лізі Чемпіонів над «Марселем». Їх зустріли десятки тисяч уболівальників, які зібралися в столиці Іспанії, щоб відзначити цю радісну для них подію, повідомляє “Znaj.sport“.

Гравці «Мадрида» проїхалися містом на автобусі, відвідали Собор Альмудена, після чого разом з фанами відсвяткували перемогу.

У фіналі Ліги Чемпіонів «Атлетіко» обіграв «Марсель» з рахунком 3:0 і взяв третій єврокубок за останні 8 років.

Французи активно почали поєдинок і навіть могли відкрити рахунок, але все обламав Антуаннете Грізманн. Форвард «індіанців» скористався помилкою в захисті провансальців і реалізував вихід один на один.

На 32-й хвилині матчу головна зірка «Марселя» Дімітрі Пайєт зрозумів, що не зможе продовжувати гру і залишив поле зі сльозами на очах. Його на прощання поцілував Грізманн.

На початку другого тайму Грізманн оформив дубль і зробив шанси «Марселя» на успіх зовсім примарними. Добив провансальців Габі на 89-й хвилині. Фінальний рахунок 3:0. «Атлетіко» отримав третій трофей Ліги Європи в історії.

Лига Чемпионов

Для мадридців цей єврокубковий фінал став вже п’ятим за останні дев’ять років. У 2010 і 2012 роках «індіанці» перемогли у Лізі Європи, здолавши у фіналах англійський «Фулхем» і «Атлетик» Більбао. У 2014 і 2016 роках «Атлетіко» грав у фіналах Ліги Чемпіонів і обидва рази поступився Реалу.

«Марсель» є єдиним французьким клубом, який вигравав Лігу Чемпіонів. У 1993 році «Олімпік» обіграв у фіналі «Мілан» з рахунком 1:0. У 2004 році французи зустрілися в фіналі Кубка УЄФА з «Валенсією», але програли з рахунком 2:0.