Українка здобула перемогу на Кубку світу з марафону в каное-одиночці

Діюча чемпіонка світу та Європи Людмила Бабак виграла Кубок світу з марафону в каное-одиночці, який проходить у португальському селищі Віла-Верді.

Переможниця минулорічного Кубка світу Бабак показала результат 19: 31.51 на дистанції в 3,6 км і впевнено випередила своїх найближчих переслідувачів:

Таким чином, українка вже в третьому сезоні поспіль піднімається на п’єдестал Кубка світу після золота в ПАР в 2017 і бронзи в Німеччині в 2016.

Раніше стало відомо, що молодий український боксер у надважкій вазі Владислав Сіренко (7-0, 6 КО) здобув сьому перемогу на професійному рингу.

Сіренко переміг Аліка Гогодо з Малаві (4-2, 3 КО), відправивши суперника в нокаут у першому ж раунді. Ця перемога стала шостою в кар’єрі українця, яка закінчилася нокаутом. Відзначимо, що до цього Владислав вже двічі завершував бої достроково. Поєдинок проходив на арені в Йоганнесбурзі, ПАР.

бабак

З перших секунд поєдинку Сіренко зайняв центр рингу, впевнено притискаючи опонента до канатів. За десять секунд до кінця першої трихвилинки 23-річний киянин потряс свого опонента важким ударом правою в голову. Відразу після цього Влад розвинув свою атаку та наніс кілька лівих хуків, які і відправили малавійця в нокаут.

Відзначимо, що Сіренко допомагав Кевіну Лерену (20-1, 9 КО) в підготовці до захисту титулу. У поєдинку за пояс південноафриканець зустрінеться з іншим українцем Романом Головащенком (19-1, 17 КО). Бій пройде 2 червня в Азербайджані.