Після того, як Реал позбувся тренера Зінедіна Зідана, він втрачає і свою головну зірку – Кріштіану Роналду

Португальський нападник вже повідомив партнерам по команді про відхід з клубу.

Свій відхід з клубу Роналду не виключав в інтерв’ю, яке він дав після перемоги у фіналі Ліги чемпіонів 26 травня. Тоді він зазначив, що визначиться зі своїм майбутнім протягом тижня.

За повідомленнями іспанських ЗМІ, 33-річний португалець має намір піти через небажання клубу надати йому новий контракт.

Роналду

Але ось президент Реала Флорентіно Перес підкреслив, що чинна угода між клубом і футболістом розрахована до літа 2021 року. Таким чином все спекуляції про відхід португальця з мадридського клубу нібито не мають під собою підстав.

За мадридський Реал Роналду виступає з 2009 року, куди він перейшов з англійського Манчестер Юнайтед. Ціна € 93,4 мільйонів на деякий час зробила його найдорожчим футболістом в історії.

У складі Реала Роналду чотири рази виграв Лігу чемпіонів. Також по два рази він переміг в чемпіонаті Іспанії і Кубку країни. Тричі разом з мадридцями вигравав а клубному чемпіонаті світу.

Роналду

Роналду – п’ятиразовий володар «Золотого м’яча», що вручається найкращому футболістові року, а також чотириразовий господар «Золотої бутси» (приз найкращому бомбардирові національних чемпіонатів європейських країн). Його неодноразово визнавали найкращим футболістом року багато організацій.

Роналду ставав кращим бомбардиром Ліги чемпіонів в шести з останніх восьми сезонів. Він є найкращим бомбардиром в історії турніру (120) і єврокубків (152).

Нагадаємо, 31 травня стало відомо, що головний тренер мадридського Реала Зінедін Зідан залишає свій пост. 45-річний фахівець прийняв мадридську команду по ходу сезону-2015/16 і привів її до трьох поспіль перемог у Лізі чемпіонів.

Також Реал під його керівництвом виграв чемпіонат Іспанії, Суперкубок країни, два Суперкубка УЄФА і двічі переміг в чемпіонаті світу серед клубів.

Джерело: Marca